Как да инсталирате Moose ATV плуг

Как да инсталирате Moose ATV плуг




Moose Utilities произвежда два различни модела снегорини, включително Moose плуг. Плуговете Moose се предлагат в шест различни модела, които не могат да бъдат оборудвани с ATV с по-нисък монтаж.Долният монтаж е прикрепен към ATV, а Moose плугът е прикрепен към долния монтаж.

Съдържание

  • 1Стъпка 1
  • 2Стъпка 2
  • 3Стъпка 3
  • 4Стъпка 4
  • 5Стъпка 5
  • 6Стъпка 6
  • 7Стъпка 7
  • 8Стъпка 8
  • 9Стъпка 9
    • 9.1Закрепване на плуга към ATV
    • 10Стъпка 1
    • 11Стъпка 2
    • 12Стъпка 3
    • 13Стъпка 4
    • 14Стъпка 5
    • 15Стъпка 6
    • 16Елементи, които ще ви трябват
    • Сглобяване на плуга

      Стъпка 1

      Извадете ½ -инчовите болтове, ½-инчовите шайби и 3/8-инчовите гайки от торбата, пълна с хардуер. Поставете шайба върху всеки болт.

      Стъпка 2

      Поставете въртящия се нож върху водача на тласкащата тръба, като подравните отворите във всяка част и поставите болт във всеки отвор. Затегнете гайката на резбования край на болта с регулируем гаечен ключ. Не затягайте гайките-уверете се, че въртящият се може да се върти свободно.




      Стъпка 3

      Отстранете долните 3/8-инчови гайки от U-болта. Извадете болтовете 3/8 x ¾ инча от скобата за положение на острието.

      Стъпка 4

      Поставете щифта на дръжката за позициониране на острието в отворите в горната част на направляващата тръба. Поставете щифта за положение на острието в отвора на гърба на опората за положение на задното острие.

      Стъпка 5

      Поставете 3/8 x 2 x 3-инчов U-болт в горния ляв набор от отвори в горната част на скобата на водещата тръба.

      Стъпка 6

      Плъзнете 3/8 инча върху резбования край на 3/8 x ¾ – инчовите болтове, които държат щифта на скобата за положение на острието. Затегнете гайките с помощта на регулируем гаечен ключ. Плъзнете 3/8-инчовите гайки върху резбовите краища на U-болтовете и ги затегнете с регулируем ключ.

      Стъпка 7

      Проверете въртящия механизъм и се уверете, че пантите се въртят свободно.




      Стъпка 8

      Отстранете 3/8 " болтовете от задната страна на острието.

      Стъпка 9

      Поставете ушите на въртящия се нож (удължители отстрани на въртящия механизъм) между скобите на точката на въртене на острието. Поставете болтовете обратно в отворите и затегнете 3/8-инчовата гайка с резбования край на всеки болт.

      Закачете единия край на пружината на острието във всеки отвор, разположен отстрани на въртящия се механизъм. Поставете 3/8-инчов болт за очи в края на всяка пружина. Издърпайте пружините назад и ги прикрепете към отворите на пружината на гърба на острието, като поставите болтовете за очи в отвора и затегнете 3/8 гайка на резбовия край на всеки болт.

      Закрепване на плуга към ATV

      Стъпка 1

      Повдигнете предната част на ATV, като ви дава достатъчно място за плъзгане отдолу.

      Стъпка 2

      Свалете предната защитна плоча на ATV и я оставете настрана.

      Стъпка 3

      Закачете u-болтовете над рамката от долната страна на ATV, точно под предната ос.




      Стъпка 4

      Задръжте долния монтаж до U-болтовете и поставете u-болтовете в отворите, разположени отстрани на монтажа.

      Стъпка 5

      Поставете шайба върху всяка гайка.

      Стъпка 6

      Затегнете гайката Nylock към всеки болт с регулируем гаечен ключ.

      Поставете блока на острието под ATV. Подравнете отворите в долния монтаж с тръбата за налягане и монтирайте щифтовете на телената верига.

      Елементи, които ще ви трябват

      • Регулируем ключ
      • Джак

      Подобен...